Продажба: 178 кв.м.Многостаен апартамент

ID 170554
€830 000

(€4662,92/кв.м.)

гр.София / Изгрев

Купи за 6186 лв/месец
22.05.2026 г.
78

МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ ДО БОРИСОВАТА ГРАДИНА – УЛ. „ЕЛЕМАГ“, КВ. ИЗГРЕВ

Описание на имота

Явлена - Офис Изток предлага просторен и изключително светъл многостаен апартамент в една от най-престижните и зелени локации на София - ул. „Елемаг“, в непосредствена близост до Борисовата градина и метростанция „Жолио Кюри“. Жилището е разположено на 7-ми етаж и впечатлява с панорамни гледки към Витоша и зеленината на парка, просторни помещения и усещане за тишина и спокойствие в сърцето на града. Апартаментът е със застроена площ от 178 кв.м и допълнителни 18 кв.м тераси. Разпределението включва ...

Спецификации на имота
епк
обзаведен
3 бани
4 спални

Многостаен апартамент
Етаж: 7
Изложение: Изток, Запад, Север
Отопление: ТЕЦ
Асансьор: Да
Оборудване/Техника: Да

Строителство
ЕПК
Год. на построяване: 1990
Обзавеждане: Обзаведен

Цена
Цена на кв.м: €4662,92

Етикети
В близост до детска градина
Гледка към планина
В близост до училище
До метростанция

Допълнителна информация
Брой тераси: 3
Трифазен ток
Централен водопровод
Централна канализация

property image
€972 000
Многостаен апартамент306 кв.м.
София, Лозенец
ID 142336

Кредитен Калкулатор на

Бисквитки на интернет сайта http://www.yavlena.com/