Продажба: 50 кв.м.Двустаен апартамент

ID 170566
€101 500

(€2030/кв.м.)

к.к.Слънчев бряг / Слънчев бряг - Запад

Купи за 757 лв/месец
22.05.2026 г.
76

Луксозен двустаен апартамент в сърцето на Слънчев бряг

Описание на имота

Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в луксозен комплекс от висок клас в Слънчев бряг Апартаментът е обзаведен и разполага с приятна гледка към комплекса. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем. Комплексът впечатлява с модерна архитектура, висок стандарт на поддръжка и усещане за комфорт и спокойствие. Районът е предпочитан както за летен отдих, така и за целогодишно ползване. В близост до комплекса ...

Тухла
Год. на построяване: 2020
Обзавеждане: Обзаведен

Цена
Цена на кв.м: €2030

Допълнителна информация
Брой тераси: 1

Слънчев бряг / Офис Слънчев бряг

85 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти
property image
€79 000
Двустаен апартамент89 кв.м.
Слънчев бряг, Слънчев бряг - Запад
ID 159762
property image
Нов€79 400
Двустаен апартамент69 кв.м.
Слънчев бряг, Слънчев бряг - Изток