Продажба: 19 кв.м.Гараж/Паркомясто

ID 170552
€60 000

(€3157,89/кв.м.)

гр.София / Център

Купи за 448 лв/месец
22.05.2026 г.
14

Самостоятелна сграда с лице на улицата

Описание на имота

Продавам гараж до площад "Лъвов мост", на ул. "Родопи". Имотът представлява самостоятелна тухлена сграда с лице и директен подход от улицата. Вътрешните размери (светла площ) са: широчина - 2,60 м, дълбочина - 5,65 м, височина - 1,90 м. Има прокаран ток. .

Спецификации на имота
тухла

Гараж/Паркомясто

Строителство
Тухла
Год. на построяване: 1975

Цена
Цена на кв.м: €3157,89

София / Офис "Център"

7 имота

Остават: 874/1000

Кредитен Калкулатор на

Бисквитки на интернет сайта http://www.yavlena.com/

Нашите Условия за ползване.