Продажба: 100 кв.м.Тристаен апартамент

ID 170535
€180 000

(€1800/кв.м.)

гр.Варна / Виница

Купи за 1342 лв/месец
22.05.2026 г.
18

Тристаен апартамен Виница

Описание на имота

Агенция " Явлена" представя просторен тристаен апартамент в жилищна сграда „Гора“, разположена в един от най-предпочитаните и спокойни райони на Варна – кв. Виница. Сградата съчетава модерна архитектура, качествено строителство и близост до природата, благодарение на разположението си до боровата гора. Към момента е пред Акт 16, като се очаква сградата да получи разрешение за ползване до края на годината. Апартаментът е разположен на трети жилищен етаж и е с площ от 100 кв.м. Разпределението включва ...

Спецификации на имота
гараж
тухла
необзаведен

Тристаен апартамент
Етаж: 3
Степен на завършеност: на шпакловка и замазка
Паркомясто: Да
Асансьор: Да

Строителство
Тухла
Год. на построяване: 2025
Обзавеждане: Необзаведен

Цена
Цена на кв.м: €1800

Варна / Варна Централен офис

28 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти
property image
€135 000
Тристаен апартамент82 кв.м.
Варна, Виница
ID 160783
property image
€139 000
Тристаен апартамент85 кв.м.
Варна, Виница
ID 160786
property image
€143 864
Тристаен апартамент103 кв.м.
Варна, Виница
ID 149597
property image