Наем: 83 кв.м.Тристаен апартамент

ID 170410
€750

(€9,04/кв.м.)

гр.София / Борово

19.05.2026 г.
17

3-стаен в кв. Борово на ул. Борово

Описание на имота

3-стаен апартамент в кв. Борово, близо до бул."България" Сграда ЕПК с добри общи част на ет.1 Разпределение: хол, две спални, кухня баня и тоалетна.Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван. Моля без домашни любимци. За огледи Пенка Ангелова ...

Спецификации на имота
епк
2 бани
2 спални

Тристаен апартамент
Етаж: 1

Строителство
ЕПК
Год. на построяване: 1980

Цена
Цена на кв.м: €9,04

property image
€750
Тристаен апартамент92 кв.м.
София, Лагера
ID 166863
property image
€600
Тристаен апартамент56 кв.м.
София, Красно Село
ID 168153
property image
Нов€650
Тристаен апартамент90 кв.м.
София, Манастирски ливади - Запад
ID 170351
property image
€700
Тристаен апартамент65 кв.м.
София, Борово
ID 167840
property image
Нов€850
Тристаен апартамент103 кв.м.
София, Манастирски ливади - Изток
ID 170214
property image
€700
Тристаен апартамент98 кв.м.
София, Гоце Делчев
ID 166445
property image
Нов€850
Тристаен апартамент115 кв.м.
София, Манастирски ливади - Изток
ID 151485
Бисквитки на интернет сайта http://www.yavlena.com/