Наем: 87 кв.м.Тристаен апартамент

ID 170317
€950

(€10,92/кв.м.)

гр.София / Гео Милев

18.05.2026 г.
10

Тристаен апартамент в кв. Гео Милев!

Описание на имота

"Явлена-Изток" представя на вниманието Ви тристаен апартамент под наем в квартал Гео Милев, на метри от Скай Сити център! Жилището разполага с площ от 87 кв.м., разгънати в следното функционално разпределение- дневна с кухненска част и трапезария, две уютни спални, баня с тоалетна и две просторни тераси, подходящи за отдих, с гледка към планина Витоша! Апартаментът е вътрешен с южно изложение. Пред входа има безплатно и свободно паркиране в голям общински паркинг. Жилището се предлага изцяло обзаведено ...

Спецификации на имота
обзаведен
баня
2 спални

Тристаен апартамент
Етаж: 10
Изложение: Юг
Степен на завършеност: готов за нанасяне
Асансьор: Да

Строителство
Обзавеждане: Обзаведен

Цена
Цена на кв.м: €10,92

Етикети
Гледка към планина
Паркинг

Правила за наемане
Домашни любимци: Да

Допълнителна информация
Брой тераси: 2
Хидро/шумо/топло - изолация

property image
€900
Тристаен апартамент110 кв.м.
София, Редута
ID 168656
property image
€800
Тристаен апартамент90 кв.м.
София, Оборище
ID 122355
property image
€1100
Тристаен апартамент90 кв.м.
София, Гео Милев
ID 168192
property image
€825
Тристаен апартамент98 кв.м.