Наем: 70 кв.м.Двустаен апартамент

ID 170255
€565

(€8,07/кв.м.)

гр.София / Изток

15.05.2026 г.
8

Двустаен обзаведен апартамент квартал Изток

Описание на имота

Явлена отдава под наем двустаен апартамент в квартал Изток Жилището се намира на пешеходни разстояния: 6 мин от спирка Хотел Плиска и 10 мин от Метростанция Жолио Кюри. Апартамента е на първи жилищен етаж, състои се от спалня - спалня и гардероб, всекидневна без мебели, отделна кухня - печка, пералня, асорбатор, баня с тоалетна и коридор с вграден килер. На ТЕЦ. Балконите са обезопасени. Жилището е на страхотна локация, отдава се дългосрочно и с малък освежителен ремонт може да се превърне ...

Цена
Цена на кв.м: €8,07

Допълнителна информация
Брой тераси: 2

property image
€490
Двустаен апартамент70 кв.м.
София, Гео Милев
ID 166790
property image
Нов€600
Двустаен апартамент85 кв.м.
София, Гео Милев
ID 169686
property image
€620
Двустаен апартамент76 кв.м.
София, Гео Милев
ID 168955
property image
€600
Двустаен апартамент60 кв.м.
София, Гео Милев
ID 168247
property image
€600
Двустаен апартамент50 кв.м.
София, Дианабад
ID 169436
property image
Нов€580
Двустаен апартамент61 кв.м.
София, Гео Милев
ID 169653
Бисквитки на интернет сайта http://www.yavlena.com/