Продажба: 63 кв.м.Двустаен апартамент

ID 170084
€117 000

(€1857,14/кв.м.)

гр.Пловдив / Христо Смирненски

Купи за 872 лв/месец
13.05.2026 г.
35

Просторен и слънчев дом – Топ Локация

Описание на имота

Явлена Имоти предлага чудесен имот, отличен за инвестиция, а защо не и за първо жилище и личен проект. Малка тухлена сграда от 2008г. само на 4 етажа, само 12 апартамента! Това което грабва от първият поглед е изключително просторната всекидневна - наистина голяма, трябва да я видиш! Спалнята - за хора, които знаят как да съчетаят интересните причудливи форми в интериора и да ги превърнат в нещо запомнящо се! Локацията - това е триумфа, локацията няма нужда от представяне, просто си ...

Спецификации на имота
тухла

Двустаен апартамент

Строителство
Тухла
Год. на построяване: 2000

Цена
Цена на кв.м: €1857,14

property image
€93 000
Двустаен апартамент65 кв.м.
Пловдив, Христо Смирненски
ID 151009
property image
€106 800
Двустаен апартамент72 кв.м.
Пловдив, Гребна база
ID 159079
property image
Нов€126 999
Двустаен апартамент65 кв.м.
Пловдив, Кючук Париж
ID 169965
property image
€130 000
Двустаен апартамент41 кв.м.
Пловдив, Младежки хълм
ID 165553
property image
Нов€132 999
Двустаен апартамент73 кв.м.
Пловдив, Кючук Париж
ID 170006
property image
Изпратете запитване за цена
Двустаен апартамент63 кв.м.