Продажба: 272 кв.м.Многостаен апартамент

ID 170070
€550 000

(€2022,06/кв.м.)

гр.София / Манастирски ливади - Запад

Купи за 4099 лв/месец
13.05.2026 г.
24

Многостаен апартамент за продажба в Манастирски ливади

Описание на имота

Просторен и светъл многостаен апартамент. Жилището е разположено на висок етаж в сграда с отлично поддържани общи части на бул. България. Локацията осигурява лесен и бърз достъп до централните части и парковите зони на града. Апартаментът е с южно изложение, топъл и енергоефективен. От балконите и прозорците на всички помещение се открива фантастични гледки към Витоша планина. Апартаментът е завършен с висококачествени материали и оборудван с висок клас мебели. Всички помещения са просторни, предлагащи ...

Спецификации на имота
гараж
тухла
обзаведен

Многостаен апартамент
Етаж: 6

Тухла
Год. на построяване: 2015
Обзавеждане: Обзаведен

Цена
Цена на кв.м: €2022,06

София / Офис "Южен парк"

2 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти
property image
€415 000
Многостаен апартамент230 кв.м.
София, Манастирски ливади - Запад
ID 161660
property image
€476 716