Продажба: 95 кв.м.Тристаен апартамент

ID 169872
€190 000

(€2000/кв.м.)

гр.София / Надежда 3

Купи за 1416 лв/месец
11.05.2026 г.
17

"Явлена" продава 3 стаен, ж.к. Надежда 3

Описание на имота

"Явлена"- Изток продава на ТОП ЦЕНА, нов бутиков жилищен проект в Надежда 3. Намира се в пряка на ул. Хан Кубрат , срещу бар-грил COCOS и в близост до Шкода-Надежда. Хипермаркети Кауфланд и Лидъл,спирки на градски транспорт, детски градини и училища на пешеходно разстояние. Двустаен апартамент с РЗП 95 кв.м. /чиста площ 76 кв.м./, състоящ се от една спалня, хол с кухненски бокс , баня и тоалетна и склад . Луксозни общи части, дограми и входни врати Изложение |югоизток ж.к. Надежда 3 Етап - първа ...

Спецификации на имота
гараж
тухла
необзаведен
баня
2 спални

Цена
Цена на кв.м: €2000

Допълнителна информация
Брой тераси: 1

София / Офис "Изток"

5 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти
property image
€180 000
Тристаен апартамент97 кв.м.
София, Надежда 1
ID 166635
property image
Нов€183 372
Тристаен апартамент107 кв.м.
София, Връбница 2
ID 150628
property image
Нов€183 372
Тристаен апартамент107 кв.м.
София, Връбница 2
ID 150231
property image
Нов€183 389